Keramicko-výtvarný kroužek Vedrovice

Různé techniky práce s hlínou, děti se učí tvarovat, modelovat, kombinovat různé materiály. Do hlíny používá obtisky, rytí, vyškrabávání, zdobení engobamI nebo glazováním, různé výtvarné techniky s použitím různých materiálů s prvky arteterapie. Dítě zde rozvíjí tvořivost, vlastní výtvarné cítění a prostorové vnímání.

vedoucí: mgr. lenka spourová

učebna ZŠ vedrovice

zápisné: 300 Kč/pololetí

úterý 13 - 14 hodin

DIY - udělej si sám

Kroužek tvoření pro děti od 1. do 9. třídy, vyrobíme si super věci a budeme pracovat s různými materiály. Určeno pro všechny, kteří rádi tvoří, vyrábějí...

VEDOUCÍ: PAVLÍNA SOUČKOVÁ

KERAMICKÁ DÍLNA DDM

ZÁPISNÉ: 400 KČ/POLOLETÍ

ÚTERÝ 15 - 16 HODIN 

Keramicko-výtvarný na ZŠ Ivančická

KERAMIKA - různé techniky práce s hlínou, děti se učí tvarovat, modelovat, kombinovat různé materiály. Do hlíny používá obtisky, rytí, vyškrabávání, zdobení engobamI nebo glazováním, různé výtvarné techniky s použitím různých materiálů s prvky arteterapie. Dítě zde rozvíjí tvořivost, vlastní výtvarné cítění a prostorové vnímání.

vedoucí: magdalena novotná

učebna ZŠ Ivančická

zápisné: 300 Kč/pololetí

pondělí 13.15 - 14.15

Keramika v keramické dílně DDM

KERAMIKA - různé techniky práce s hlínou, děti se učí tvarovat, modelovat, kombinovat různé materiály. Do hlíny používá- obtisky, rytí, vyškrabávání, zdobení engobamI nebo glazováním. Dítě zde rozvíjí tvořivost, vlastní výtvarné cítění a prostorové vnímání.Určeno pro děti od 1. do 9. třídy.

lektor: Magda Novotná

keramická dílna DDM

zápisné: 500 Kč/pololetí

STŘEDA 14.45 - 15.45

 

Keramika na ZŠ Rybníky

KERAMIKA - různé techniky práce s hlínou, děti se učí tvarovat, modelovat, kombinovat různé materiály. Do hlíny používá obtisky, rytí, vyškrabávání, zdobení engobamI nebo glazováním. Dítě zde rozvíjí tvořivost, vlastní výtvarné cítění a prostorové vnímání.

vedoucí: Magda Novotná

učebna ZŠ Rybníky

zápisné: 550 Kč/pololetí

středa 13 - 14 hodin

Výtvarníček v keramické dílně DDM

Kroužek výtvarného tvoření pro děti od 1. do 9. třídy, vyzkoušíme si různé výtvarné techniky a budeme pracovat s různými materiály. Určeno pro všechny, kteří rádi tvoří, malují a vytvářejí.

vedoucí: Magda Novotná

keramická dílna DDM

zápisné: 500 Kč/pololetí

čtvrtek 14.30-15.30 hodin

náměstí T.G. Masaryka 35
Moravský Krumlov

Tel.: 515 32 27 70
Mobil: 720 993 874, 720 993 873