Zahájení přihlašování

Od 1. září je možné se přihlašovat do jednotlivých kroužků. Přijďte za námi na Domeček, těšíme se na Vás. Každý den od 9.00-16.00.

Kroužky 2020/2021

Od 1.9. se spouští přihlašování do kroužků pro školní rok 2020/2021. V posledním srpnovém týdnu postupně odhalíme jednotlivé kroužky. V nabídce naleznete kroužky pro malé děti, rodiče s dětmi, školáky i dospělé. Od úterý 1.9. Vás rádi uvidíme v kanceláři DDM, kde Vám zodpovíme případné dotazy. Přihlášku je vždy třeba podepsat osobně v kanceláři DDM, zajistit místo si můžete pomocí formuláře na webových stránkách. Těšíme se na Vás.

Dopravní angličtina pokročilí

Hello children, budeme se bavit o dopravě, která se řekne anglicky traffic, car - auto, bus - autobus, lorry - nákladní auto, traffic lights - semafor, policeman - policista, means of transport - druhy dopravy, red - červená, yellow - žlutá, green - zelená. Až budete umět všechna slovíčka, tak můžete na písničku a pracovní list.

song

worksheet

Tipy na aktivity na Velikonoce

Přinášíme Vám několik tipů na aktivity, které můžete dělat s dětmi o velikonočních svátcích. Tento rok jsou svátky jara trochu jiné, nemůžeme se navštěvovat a proto jsme pro Vás a vaše děti připravili několik možností, jak strávit spolu odpoledne. 

velikonoční hry

Vědátor

Moji milí vědátoři, připravila jsme si pro vás pokus, který si můžete udělat doma. Jestli chcete, tak mi můžete poslat fotky svých pokusů, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na fb Domu dětí a mládeže. A tady je slíbený pokus: Nauč rybku plavat

Návrhářka

Brzy budou velikonoce a ušij si velikonočního zajíčka z rukavice nebo ponožky. Fotky svých výrobků nám pošlete na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na FB.

Číst dál: Návrhářka 

náměstí T.G. Masaryka 35
Moravský Krumlov

Tel.: 515 32 27 70
Mobil: 720 993 874, 720 993 873